Minister Mark Harbers schoolcamapagne
Start schooljaar

Verkeersminister Harbers trapt ‘veilig naar school-campagne’ af in Rotterdam

Minister Mark Harbers geeft het startsein voor de Veilig Verkeer Nederland campagne 'Wij gaan weer naar school'.Marloes Kanselaar, 2022

Verkeersminister Mark Harbers gaf maandag 22 augustus het startsein voor de campagne ‘Onze scholen zijn weer begonnen’ van Veilig Verkeer Nederland. Op de Rotterdamse basisschool Prins Alexander verwelkomde hij ouders en leerlingen met de boodschap dat we rekening moeten blijven houden met schoolgaande kinderen en de verkeersveiligheid rondom scholen. “Dit feest willen we het hele jaar zo houden”.

Verder lezen?

Ontwikkel jezelf met vakblad VerkeersNet.

Krijg onbeperkt toegang tot vakinformatie over de sectoren verkeer en mobiliteit.

Start actieabonnement

Overzicht alle abonnementen

Auteur: Marloes Kanselaar

Marloes Kanselaar is vaste redacteur voor VerkeersNet en werkt nauw samen met de redacteuren van OVPro.nl en TaxiPro.nl. Na een studie Journalistiek werkte ze voor het AD/Rotterdams Dagblad en deed ze commerciële schrijfervaring op bij webwinkel Coolblue. Een Rotterdamse in hart en nieren, die de lezer van VerkeersNet graag op de hoogte houdt van alle ontwikkelingen in de verkeers-en mobiliteitswereld.

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.